Kun to nie gwiazdor jak Zlatan co najwyżej cwaniak c: swoimi dryblingami razem z Messim doprowadzaliby obronę przeciwnika do szaleństwa a co słabsi gracze dostawaliby padaczki z białą gorączką i pianą z pyska :D
podwyższyć składkę zdrowotną i ludzie (słusznie) będą się burzyć że kolejny raz ktoś sięga do ich kieszeni by dotować 'studnie bez dna' ale gdy na ten sam 'szczytny cel' kasę zbiera menago w czerwonych portkach to jest ok.kuva logiiika :/
wszystkie znaki na niebie i ziemi (rozsypcie trochę szitu na podłogę i zobaczcie co ci wyjdzie) mówią że będzie remis...1-1 ale ja wierze w barcę 3:2 to wynik marzenie :D
1 Messi - spektakularny mijający rok a na mistrzostwach grał jako media punta więc mnie osobiście nie zawiódł
2 Iniesta - grał niewiele w pierwszej połowie roku a potem złota bramka i magia w drugiej części
3 Xavi - raczej równy bardzo dobry poziom przez cały rok plus nad wyraz gitny mecz z Realem
1 Mourinho - 3 trofea Interem których fundamentem była mur-kontra ale też i wiele dobrych transferów
2 Guardiola - 'lepsze jest wrogiem dobrego' to powinien sobie uświadomić nasz trener.Mecz z Realem za to świetnie rozegrany taktycznie
3 del Bosque - Aragones słusznie zarzucał mu taktyczną impotencję w prowadzeniu Hiszpani a to jak ustawił swą drużynę na mecz z Paragwajem to parodia była
keita zagrał dobrze ostatnio bo to zawodnik dobry na błoto:D i na rzeźników z bilbao bo jego kontuzje się nie imają a jak coś złapie to i tak nie szkoda:P
Komentarze
0
Kun to nie gwiazdor jak Zlatan co najwyżej cwaniak c: swoimi dryblingami razem z Messim doprowadzaliby obronę przeciwnika do szaleństwa a co słabsi gracze dostawaliby padaczki z białą gorączką i pianą z pyska :D
0
nie bądź za cwany chuopcze rumiany ;) to apropo SAF'a i jego pomysłów na Barce :]
0
podwyższyć składkę zdrowotną i ludzie (słusznie) będą się burzyć że kolejny raz ktoś sięga do ich kieszeni by dotować 'studnie bez dna' ale gdy na ten sam 'szczytny cel' kasę zbiera menago w czerwonych portkach to jest ok.kuva logiiika :/
0
cracker
no dla mnie wszystko... bo nie wiem ile Leo zdobył asyst w tym roku :p ostatnio się rozbestwił w tym aspekcie i git
0
58 meczy 58 goli i wszystko w temacie
0
Jeśli bym był pesymistą obstawił bym 1:1 jeśli...bo nie zależnie od daty kurescy dostaną baty:D
0
wszystkie znaki na niebie i ziemi (rozsypcie trochę szitu na podłogę i zobaczcie co ci wyjdzie) mówią że będzie remis...1-1 ale ja wierze w barcę 3:2 to wynik marzenie :D
0
nie bądź za cwany chuopcze rumiany ;) to apropo SAF'a i jego pomysłów na Barce :]
0
1 Messi - spektakularny mijający rok a na mistrzostwach grał jako media punta więc mnie osobiście nie zawiódł
2 Iniesta - grał niewiele w pierwszej połowie roku a potem złota bramka i magia w drugiej części
3 Xavi - raczej równy bardzo dobry poziom przez cały rok plus nad wyraz gitny mecz z Realem
1 Mourinho - 3 trofea Interem których fundamentem była mur-kontra ale też i wiele dobrych transferów
2 Guardiola - 'lepsze jest wrogiem dobrego' to powinien sobie uświadomić nasz trener.Mecz z Realem za to świetnie rozegrany taktycznie
3 del Bosque - Aragones słusznie zarzucał mu taktyczną impotencję w prowadzeniu Hiszpani a to jak ustawił swą drużynę na mecz z Paragwajem to parodia była
0
keita zagrał dobrze ostatnio bo to zawodnik dobry na błoto:D i na rzeźników z bilbao bo jego kontuzje się nie imają a jak coś złapie to i tak nie szkoda:P