O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5749
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Kun to nie gwiazdor jak Zlatan co najwyżej cwaniak c: swoimi dryblingami razem z Messim doprowadzaliby obronę przeciwnika do szaleństwa a co słabsi gracze dostawaliby padaczki z białą gorączką i pianą z pyska :D

0

nie bądź za cwany chuopcze rumiany ;) to apropo SAF'a i jego pomysłów na Barce :]

0

podwyższyć składkę zdrowotną i ludzie (słusznie) będą się burzyć że kolejny raz ktoś sięga do ich kieszeni by dotować 'studnie bez dna' ale gdy na ten sam 'szczytny cel' kasę zbiera menago w czerwonych portkach to jest ok.kuva logiiika :/

0

cracker

no dla mnie wszystko... bo nie wiem ile Leo zdobył asyst w tym roku :p ostatnio się rozbestwił w tym aspekcie i git

0

58 meczy 58 goli i wszystko w temacie

Zobacz wszystkie

0

Jeśli bym był pesymistą obstawił bym 1:1 jeśli...bo nie zależnie od daty kurescy dostaną baty:D

0

wszystkie znaki na niebie i ziemi (rozsypcie trochę szitu na podłogę i zobaczcie co ci wyjdzie) mówią że będzie remis...1-1 ale ja wierze w barcę 3:2 to wynik marzenie :D

0

nie bądź za cwany chuopcze rumiany ;) to apropo SAF'a i jego pomysłów na Barce :]

0

1 Messi - spektakularny mijający rok a na mistrzostwach grał jako media punta więc mnie osobiście nie zawiódł

2 Iniesta - grał niewiele w pierwszej połowie roku a potem złota bramka i magia w drugiej części

3 Xavi - raczej równy bardzo dobry poziom przez cały rok plus nad wyraz gitny mecz z Realem

1 Mourinho - 3 trofea Interem których fundamentem była mur-kontra ale też i wiele dobrych transferów

2 Guardiola - 'lepsze jest wrogiem dobrego' to powinien sobie uświadomić nasz trener.Mecz z Realem za to świetnie rozegrany taktycznie

3 del Bosque - Aragones słusznie zarzucał mu taktyczną impotencję w prowadzeniu Hiszpani a to jak ustawił swą drużynę na mecz z Paragwajem to parodia była

0

keita zagrał dobrze ostatnio bo to zawodnik dobry na błoto:D i na rzeźników z bilbao bo jego kontuzje się nie imają a jak coś złapie to i tak nie szkoda:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?